WordPress – nasza specjalizacja

Dlaczego WordPress? System ten jest rozwijany przez setki programistów wolontariuszy z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące freelancerów, webdeveloperów itd, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki do WP, których są już tysiące. Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa do zaprezentowania „siebie” w internecie. Zakup, obróbka, przystosowanie i utrzymanie strony – to wszystko jest po naszej stronie. Jesteś gotowy aby zacząć pracę nad wizerunkiem w internecie? No to zaczynajmy!
Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych rozwiązań graficznych proponowanych naszym klientom. Zerknij na szczegóły klikając w miniaturkę, może znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojego wyobrażenia o swojej nowej stronie internetowej.

Nie znalazłeś powyżej propozycji, która Ci odpowiada? Napisz nam co chcesz prezentować na stronie – przedstawimy Ci 3 – 5 propozycji. Sam zdecydujesz, która będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjna.

Pamiętaj, że strona internetowa jest najlepsza wizytówką Twojej działalności!!! Dlatego musi ona być wykonana profesjonalnie i starannie, dlatego korzystaj ze sprawdzonych rozwiązań.

Leave a Reply